Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-ban megtudom csinálni?

Wow-ban megtudom csinálni?

Figyelt kérdés
kitanultam két képességet, jewelcrafting meg blacksmistig, és az lenne a kérdésem hogy most vagyok 65 lvl megtudom csinálni azt hogy az egyiket vagy mindkettőt törlöm és helyette leatherworkinget tanulok? lehet valami uton mododn leatherworkinget tanulnoM??
2014. aug. 17. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyiket ha törlöd elég, bemégy a skilleid közé és mellette van egy piros X, arra kattintassz. De amúgy ezekenk a szakmáknak nincs sok értelme így eggyütt, érdemes egy alapanyagyűjtögetős (pl. leatherworking, mining, skinning, herbalism, ebchanting) meg egy gyártós (blacksmith, leatherworking, jewelcrafting, alchemy, tailoring, inscription) szakmát tanulni.
2014. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen rájöttem! Az miért van hogy van egy arms warriororom, és csak leather, cloth, mail, cuccokat tudok vele felvenni?40-es szintől irja hogy tudnél plate-t is, de már 65 vagyok még mindig nem enged. ezért abbahagyzam a blacksmistiget, és leather workinget csinálom, mer ugy tudok cuccokat csinálni magamnak, de mostmeg hirtelen engedi felvenni a plate cuccokat..ha visszamegyek blacksmitigre akkor megin nemfogja engedni?
2014. aug. 18. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez miért lehetett, ugye eredetin játszol?
2014. aug. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
természetesen! elfelejtem a leatherworkinget, aztán újra elkezdem a blacksmistiget, de ha nem engedi felvennem a plate cuccokat akkor nagyon ideges leszek.:D azért kell nekem a plate cucc, mer az add srengh-et és sok armort. nekem pedig az kel!:D
2014. aug. 18. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más követelménynek nem feleltél meg egy plate cuccnál, azért nem tudtad felvenni, de warrior/death knigh/paladin mind plate hordó, nem kell hozzá már trainernél sem megtanulni a skillt.
2014. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden rendben van! csak a gyüjtögetést elölröl kell kezdenem sajnos...de megleszek lassan:) köszi mindent:D
2014. aug. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!