Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért volt szüksége a világnak...

Miért volt szüksége a világnak a lego Harry Potterre?

Figyelt kérdés
Most komolyan.MIT LEHET ÉPÍTENI,ami különleges?A lego Star Wars még oké,de ez nekem nem esett le,hogy miért.

2014. aug. 17. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Most magára a Lego Harry Potter lego-s készletekre gondolsz, vagy a Lego Harry Potter-es video játékokra: Lego Harry Potter Years 1-4, Lego Harry Potter Years 5-7?
2014. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a szettekre.nosztalgiáztam,mikor megtaláltam a régi lego katalógusokat és ez a kérdés gyermekkorom óta fennáll.
2014. aug. 18. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert mikor a mozikban kiadták a Harry Potter és a Bölcsek Kövét és a Harry Potter és a Titkok Kamráját, az akkori gyerekek gondolom nagyon beleőrültek, és aztán a LEGO készítőknek is ki kellett találniuk valami újabb lego sorozatot, mert úgy gondolták,hogy az élet nem csak Lego Star Wars-ból és Lego Indiana Jones készletekből állhat (igaz a lego harry potter készletek előbb jelentek meg, nem úgy mint a lego indiana jones, de ez most nem számít), a mai világban meg már többfajta lego készlet van, amiért megőrülnek a mai gyerekek pl.: Lego Gyűrűk Ura készletek, Lego Hobbit készletek, Lego Batman készletek, Lego Marvel szuperhősök készletek, meg most itt a Lego Kaland készletek is aminek az értelmét én nem látom, hogy az miért jobb bármelyik lego készletnél, mert szerintem úgy néz ki, mintha parodizálták volna az összes lego készletet, főleg a Lego City-t.
2014. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,még mindig óriási baromságnak tartom,hogy kiadnak egy átlagos vonatot egy Harry Potter címkével drágábban.Vagyis nem baromságnak,hanem köcsögségnek.
2014. aug. 20. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát amúgy ja!
2014. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a többi cég is játékokat gyárt híres franchise-ok alapján. A rajongóktól sokkal több pénzt szerezhetnek.


Amúgy a LEGO cég nagy pénzügyi válságban volt, amikor először kiadta a Harry Potter készleteket, ezért a Star Wars készletek sikerén felbuzdulva úgy döntöttek, más hasonló franchise-okra is kivetik a hálójukat, mivel a legtöbb akkori saját szériájuk rosszul teljesített.

2014. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!