Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lottózókban, ha veszek egy...

A lottózókban, ha veszek egy kaparós sorsjegyet, mielőtt kifizetem egy géppel így leolvastatják a sorsjegyet. Olyankor az eladó már tudja hogy a sorsjegy nyerni fog-e, vagy ők is csak akkor tudják meg miután lekapartam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
én úgy tudom h tudja.(mármint hallottam valahol) de mondjuk nem biztos,mert akkor aki ott dolgozik megvehetné azt amelyik nyerő,mert tudná h melyik az.
2010. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Tudják persze, mindent tudnak. Múlt héten előttem fizetett a Mari néni, vett egy ötös lottót, az ember ránézett

-csak egy kettes lesz ez Mari néni!; Nekem elmondta az ötös és a hatos lottó számait, de nem mertem megjátszani,persze az lett volna.

2010. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de én csak a sima kaparós sorsjegyre lennék kíváncsi! csak mert egyik helyen a sok közül ki lehet választani, és ott nyertem, a másik helyen meg a pult mögül adta automatikusan, és az nem nyert..
2010. jan. 14. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Én is vettem eddig sorjegyeket, de többet nem veszek mert pont ugyanezt hallottam 2 napja, hogy le tudják olvasni mielőtt megveszed,és tényleg így van, mert ha nyersz pl:pár száz forintot akkor azt beolvassa nem? ahhoz nem kell lekaparni hogy tudja nyerő sorsjegy vagy nem, és ezért megfogadtam hogy többet nem veszek.
2010. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Minden kaparós sorsjegy felületén, amit lekaparsz az alatt van egy 4 jegyű kód. Ez mondja meg, hogy nyertél -e vagy sem. Úgyhogy szerintem nem tudják.


Akkor biztos nem lepődött volna meg annyira, hogy a múlt héten nyertem az egyik kaparóson 10ezer Forintot.

2010. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

utolsónak van igaza.

kell az a négyjegyű azonosító kód is ahhoz hogy megtudják, nyertél e?!

2010. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

"Tudják persze, mindent tudnak. Múlt héten előttem fizetett a Mari néni, vett egy ötös lottót, az ember ránézett

-csak egy kettes lesz ez Mari néni!; Nekem elmondta az ötös és a hatos lottó számait, de nem mertem megjátszani,persze az lett volna."


---Ne haragudj barátom, de ennél nagyobb ökörséget lehet,hogy még életemben nem hallottam. A városi legendáidat és a kitalált sztorijaidat inkább megtarthatnád magadnak. az ilyen buta,hazudozós embert regisztrálni sem hagynám.

Ha tudta volna a lottószámokat akkor már nem egy eladó lenne egy mocskos kis lottózóban te idióta vadbarom.

2012. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kód ami megmutatja,hogy nyertél-e a lekaparható réteg alatt van. Mikor eladja azért adja el, hogy a raktárból kivételezze te szerencsétlen. A boltban a "csipogóskasszánál" nem húzzák le a tejet meg a többit? Istenem miért büntetsz!?...
2012. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok az a

kitten itten szidal

mazol ember.

Most aztat mondo

d hogy hozudok má?

Lehetséges lenne hogy val

aki is képes voltan eztet hinniel nekem?

Nem hittem volna ho

gy valaki komolya

n is veszi.

2012. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

No, hogy tisztázzuk...


A kaparos sorsjegyet nem lehet előre tudni, hogy nyerni fog-e, viszont ha lekaparod, a kapart felületen van egy szám-és betűsor. Na abból ki lehet következtetni, hogy nyert e vagy sem... Anyám postán dolgozik..

2012. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!