Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mount & Blade Warband 100%-os...

Mount & Blade Warband 100%-os magyarosítás?

Figyelt kérdés
Helló mindenkinek! A minap letöltöttem a játékot, fel is patcheltem a legaktuálisabb patchel, az alábbi módszerrel, egyenként, például: 1.0.0, 1.0.1, 1.0.2, 1.0.3... és így tovább. Szóval az utolsó patchen játszottam, 1.158-on. Az volna a gond, problematika, hogy a játék nem teljes egészében magyar feliratú, hiányoznak dolgok, ahol továbbra is angol feliratú. Összefolynak szöveg részek, pl a céhmesternél valamiféle ipar índitása, zsoldos felbérlés szövegével társítja. Nincs valami teljes magyarítás eme játékra? Mert nagyon érdekelne. Előre is kösz!

2014. aug. 17. 17:53
1 2
 1/12 Csori96 ***** válasza:

A játék magyarul is megjelent, ezért nem készült hozzá külön magyarítás. A magyar nyelvi fájlokat innen töltheted le: [link] (a játék 1.011-es verziójához).


Ezt is megpróbálhatod: http://www.youtube.com/watch?v=gkBGEqLL2uM


Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2014. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A magyar nyelvtan maradjon immáron otthon, pihenőben, a polcon elfektetve. Oké, már összecraftoltam a játékot, valami 96%-os, ám 100%-osnak írt "magyarítással". De még ígyis vannak hiányosságok. Szóval megnéztem, excelben van az angol rész, és a magyar rész. Excelen belül nincs egy kereső funkció, hogy pl: Rákeresek a woolra, és kiadja? Mert ugyebár van ilyen hiányosság, és akkor házilag megcsinálnám, gyapjúra.
2014. aug. 18. 15:12
 3/12 Csori96 ***** válasza:

Valószínűleg a későbbi frissítésekkel érkező feliratokat, illetve szövegbeli változásokat már nem fordíttatta le a magyar kiadó, és ezért nem 100%-os.


Keresés az Excelben: Ctrl + F

2014. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ühüm, érthető. Kösz!
2014. aug. 20. 02:33
 5/12 Fehér Márton válasza:
hogy lehet a magyarítást berakni?
2015. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én videóban láttam warbandot ahol minden magyar volt.Amiket találtam ott voltak olyan szövegek amik angolul maradtak.
2015. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én egy 1.160-as magyar verzióra ráhúztam a 1.158-as magyar nyelvi fájlokat, ugye felülírja ahol magyar, de megmarad a 1.160-as magyar része is, így teljesen magyar lett.
2015. szept. 5. 01:34
 8/12 B~Way válasza:

És azt meg lehet érdeklődni hogy ezeket a fileokat ho találom?

Rákeresek google-ban is de amiket te használtál azok garanciálisabbak már :)

2016. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zoo4325 válasza:

Skacok,Ha annyira kell... Jobb klikkelj a Mount&Blade Warband ikonjára, majd fájlt tartalmazó mappa megnyitása,

Aztán languages, A hungaryan appábol másold ki a fájlokat majd lépj vissza és másold be.Már ki is van cselezve a crash és egy élvezhető magyar játékmódot kaptál :D

2018. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 B~Way válasza:

Hmm Annyira mondják az átírást.

Tessék. átírtam a language-ban en ről hu ra és ez lett a végeredmény.

Erre tippek?

[link]


[link]

2020. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!