Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet max healtot el...

Hogyan lehet max healtot el erni a gta san andreasban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát minden "szükségletet" maxra viszel :)
2014. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem elég szerintem..Mentős küldiket megcsináltam az adott 150 HP-t..Izmom állóképességem maxon..És nem nem ment fel cseppet sem a max health csík..Még a k.....at is sorba b......m hátha ad az is kicsit..Adott is..De nem arra amire akartam.
2014. aug. 18. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%-ra ki kell tolnod a játékot: [link]
2014. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
nemkell kitolni 100%-ra, az csak segít benne, ha a játék során nem érted el a maxot. egyébként ha arra gondolsz, hogy a piros csík legyen maximumon, akkor mind a 12 darab mentős küldetést egymás után egyszerre folyamatosan kell megcsinálnod, aminek a végén ki is fogja írni és látni is fogod, hogy a piros csík maximum hosszúságú lesz. ha csak simán feltölteni akarod az életedet maxra, akkor meg vagy enned kell bármit vagy felszedni egy lebegő piros szív alakú cuccot stb
2014. aug. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálja a mentős és a rendőrös küldetéseket (12 szint) akkor 100-ról 150-re ugrik a Health (élet) és az Armor (pajzs). Viszont ha teljesíti a 100%-ot akkor mindegyik 200-ra ugrik, mint a Vice City-ben.
2014. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemohalacska ***** válasza:
A mentős feladat 12. szintjének elvégzése után azonnal maxra ugrik de magától is nő ezaz érték. Leginkább akkor ha "egészségesen élsz" futsz, biciklizel, úszol és alacsony kalóriatartalmú kajákat eszel.
2014. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!