Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed World be mond...

Golden Gaming kérdése:

Need For Speed World be mond valaki egy INGYENES nem anti spam os Speed Boost hack et?

Figyelt kérdés
Legyen szíves valaki mondani egyet (írni)! Tudom hogy van valahol olyan hack. És köszönöm az értelmes válaszokat.

2014. aug. 18. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért jó csalni??????????? Az egész játékélményt tönkreteszi, és a mások játékát is. Minden játék 10 éves csalókkal van tele.
2014. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 janee277 ***** válasza:
esküszöm te hülye vagy (dear kérdező)
2014. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jómúltkor rengeteg betű kombinációt találtam valahol, amit a menü alatt kellett bebillentyűzni és a játék alatt érvényes maradt. Igaz, az talán másik Need_for_speed alatt működött. Vagy ez volt annak is a neve, már nem tudom.


Beírod a keresőbe a játék nevét és mellé egy space után, hogy "csalások". Jön majd rengeteg találat, amiben keresgélhetsz.

2014. aug. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Kommentelő. Azért annyira nem vagyok hülye. Rákeresek, találok de ez van amikor le akarom tölteni: Nyerjen iphone 5S-t nyerjen ps4 et. Szóval nem birom letölteni. Amit sikerül az meg jelszót kér. :P Ja és 1-2 kommentelő nem kérek ilyen válaszokat.
2014. aug. 20. 09:16
 5/7 janee277 ***** válasza:
de akkor is el kell fogadnod, mert a csalásoddal más játékélményét fogod elrontani
2014. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amit én találtam korábban, azok nem letölthető programok voltak, hanem azonnal olvasható szövegek, amiben le volt írva néhány karakteres szó, amit ha begépelsz a menü megjelenítése közben és a játék alatt érvényes a hatása.


megnézem..


Az a NeedForSpeedIII amire emlékeztem, bocs.

2014. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy nem tudsz játszani.
2014. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!