Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed melyik része...

Assassin's creed melyik része a legjobb?

Figyelt kérdés
Most fog kijönni az Unity ami nem tudom hogy milyen,sőt ebben a játékban nem is vagyok otthon szóval valaki tudna segíteni?:)

2014. aug. 18. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A játék leginkább egy lopakodós érdekes akciódús történelmi kalandjáték, a sztori legtöbbször zseniális (pl AC2 vagy Brotherhood) legtöbbször embereket kell likvidálni háztetőkön ugrálva parkourözve magas épületeket megmászva rejtett pengével (hidden blade). A sorozat legjobb része az Ezio trilogy (igen ez 3 rész) Ezio története a legjobb az AC2 AC Brotherhood, AC Revelations, mind 3 rész zseniális ezeket mindenképpen játszd végig a Unity előtt, hogy ismerd az alapokat, a 3. részt nem ajánlom az 1 pedig valószínűleg nem fog tetszeni, de a 4-gyel játszhatsz az nem kapcsolódik szorosan az asszasszin-templomos harchoz.
2014. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Assasins Creed 1 a hírneve ellenére nagyon réteg játék (pontosabban az lenne, ha nem lett volna anno akkora nagy durranás)

Egyáltalán nem Casual, kicsit elvont, tömör, nehezen emészthető sztorija van /kicsit a világot sem árt ismerni hozzá/, a játékmenet pedig enyhén szólva kissé kidolgozatlan.

Viszont nagyon jó játék, én most játszom, az utolsó pályán vagyok. De ha nem szereted az ilyesmit, valóban játszd a 2. résztől, az sokkal emészthetőbb, lazább, befogadhatóbb.

2014. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)))
2014. aug. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!