Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincs egy normális minecraft...

Zsombor1969 kérdése:

Nincs egy normális minecraft szerver Magyarországon?

Figyelt kérdés

A mostaniak viccek. Mindenhol ugyanaz a sablon hungergames, fatelep, spleef. És ezzel hirdetik. Szóval: nincs egy RENDES minecraft szerver, ahol nincs 200 Ft-ért kreatív, nincs 1 forintért fa, és 10 (bocsánat, 5) éves adminok?

(only-craftot, és ilyesmit ne írjatok, annyi játékos van, hogy csak nő ki a földből)



2014. aug. 19. 20:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, a Minecraft színvonala egyre csak esik. Ezek a nagyon népszerű, nagy múltú játékok mind így végzik. Pl. lásd Multi Theft Auto-San Andreas. Magyar MTA szerverek hemzsegnek a kilencektől. Sok külföldi MTA szerveren nem voltam, de ahol voltam, ott is sok troll volt (főleg a román szerveren...) Vagy nézd a cs 1.6-ot. A CS:GO is jó irányba halad, hogy úgy elzülljön, mint a Minecraft. Egyszerűen be kell látni, hogy minden dicső korszaknak vége egyszer. A híres játékokat lelohasztották a kisgyerekek, ez van. Én pl. nem gta onlineoztam még, de szerintem ott kevesebb 9 van, mert kisgyerekek többségének gagyi gépe van.
2016. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ugye tudod hogy ez egy 2 évvel ezelőtti kérdés? D:
2016. jún. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
De válaszolni szabad...
2016. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
...és a kérdező meg olvassa a válaszokat. :)
2016. jún. 11. 16:59
 25/25 anonim válasza:
Esetleg play.balkercraft.eu
2020. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!