Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2 kamera hiba?

Team Fortress 2 kamera hiba?

Figyelt kérdés
A TF2 kamerája hirtelen beállt külső kamerába és szerintem így lehetettlen játszani. Valami megoldás a problémára? Kép a külső kameráról: [link]

2014. aug. 20. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Beállításoknál keresgélj, hátha találsz valamit.


Vagy telepítsd újra, egy próbát megér.

2014. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A beállításoknál néztem nem találok és a wikin se holnap elkezdem a letöltést. Gondoltam erre csak nagyon hosszadalmas lesz.
2014. aug. 20. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden szerveren, vagy csak 1 bizonyoson? Mert néhány szerveren van olyan hogy !tp ami külső nézetbe rak. a !fp paranccsal helyrehozható
2014. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Steam könyvtár-) Tf2-re jobb klikk-) tulajdonságok-)indítási opciók(vagy valami iesmi-) beírod `-console`-) elindítod a játékot-) a consolba beírod `/fp`

Ha nem megy akkor skypon megtalálsz nevem: dancus0928

2014. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A !tp parancsot egyszer beírtam egy szerveren néző módba de nem írt ki semmit azért az gondoltam hogy az a parancs nem működik. Megpróbálom a !fp parancsot mert én nem gondoltam hogy lehetséges.
2014. aug. 21. 14:03
 6/6 A kérdező kommentje:
A !fp parancs működött másik szerveren nem próbáltam (igaz néző módban írtam be azon a szerveren ahol fellépett a probléma) Köszönöm a válaszokat :) Amit a 4. írt azt nem akartam kipróbálni mert nem szeretem a Feljlesztői Konzolt.
2014. aug. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!