Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le szedtem minecraft-hoz a...

Le szedtem minecraft-hoz a shaders mod-ot viszont amit letöltöttem az csak 206 kb-os és mikor rá kantintok egy tized másodpercig gondolkozik majd nem történik semmi (? )

Figyelt kérdés

[link]

A forge modot (vagyis hát nem tudom hogy mod-e vagy sem) is letöltöttem mellé mivel irták hogy szükséges. Az megyis rendesen irja is hogy 3 mod active (ezmég a shaders mod letöltése elött)


probálkoztam a link 1 és link 2-vel is.

mit csináljak hogy elinduljon rendesen a shaders mod?

A Válaszokat elöre is szépen köszönöm!



2014. aug. 21. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
azt még elfelejtettem meg emliteni hogy 1.7.10 a minecrtaft-om és ugyanezt a verzio számu shaders illetve forge-t töltöttem le ( [link] ... a promotion-nél a recommented-nél a instal-t tölöttem le mert egy vidoban is ezt csinálta a srác)
2014. aug. 21. 12:54
 2/2 adventurer111 ***** válasza:
Az ilyenekre nem kattintgatni kell, hanem a forge modloaderel betöltetni valahogy így: [link]
2014. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!