Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A howrse-n, hogy lehet promoci...

A howrse-n, hogy lehet promociós kódokat szerezni ingyen? Vagy írni nekem írni vagy mondani olyan oldalt?

Figyelt kérdés
Tudjátokvan az a játék, hogy Howrse. Ez az ingyenes lótenyésztős játék. Ott promociós kódokat, hogy tudok szerezni ingyen? Vagy tudtok nekem írni néhányat? Vagy van olyan oldal ami ezt rendszeresen ki írja? Mert az tudom, hogy van howrse újság és abban van. Csak ilyen újság még nincs magyarországon.

2014. aug. 22. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Hát így nem jutsz zsetonhoz :D:D:D
2014. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak olyan howrse újságokban tudsz szerezni promóciós kódot. Nincs olyan oldal ami kiírna promóciós kódokat.
2014. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja. Ak mind1 azért köszi a válaszokat.
2014. aug. 25. 09:02
 4/4 bogibea válasza:
Van olyan oldal és már kipróbáltam de nem tudom mert valami survey-ek kellenek amihez meg kell adni a telefonszámot.
2015. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!