Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam Account - Steam Guard -...

Steam Account - Steam Guard - Elfelejtett EMAIL?

Figyelt kérdés

Előzmény: Újraraktam a gépem, és a steam guard az emailomra küldött egy levelet, amit elfelejtettem (az emailcímet), tehát nem tudok belépni.


Írtam ezügyben angolul egy levelet a Steam Supportnak, és adatok megadása után ezt kaptam:

----------------------------------------------------------

Hello Inkei,


Thank you for contacting Steam Support.


We apologize for the delay.


In order to investigate this issue, we must verify the purchase receipt and your ownership of the CD Key.


Please handwrite your Support Ticket Number <ITT A CDKULCS> directly on the quick reference card or sticker above the CD Key (the number should not be written on a separate piece of paper or inserted with an image editor) and reply with a digital photo or scan of the CD Key and the receipt for your recent purchase. Please ensure that you submit a full-color image in .jpg format, rather than a photocopy.


If you have any difficulty locating the CD Key on the packaging, please see the following link:

[link]


Example scans:

[link]

[link]


We accept receipts issued within the last 90 days. Receipts from auction sites and used merchandise sellers will not be accepted.


After verifying your proof of ownership we will gladly assist you with this issue.

----------------------------------------------------------

Nos. A kérdés az, hogy mit kell tennem.. Nem értem mit akar, hova írjam a CDkeyt. HELP!



2014. aug. 23. 00:50
 1/1 Horus magnus est ***** válasza:

Elméletileg kapnod kellet egy számot amit a megvásárolt termék CD-kulcsa felé kell írnod, azután lefotóznod/bescannelned és elküldened ezt nekik.

És mindenképp .jpg formátumú legyen.

Szóval ha valaha vettél valami játékot, aminek megvan a CD-je és a steamen is meg van, akkor megvagy mentve.

És hogy lehettél ilyen felelőtlen, hogy elfelejtetted az email címedet.. Ha nem sikerül is jól jártál, legalább tanultál valamit.

2014. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!