Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3, hiba lépett fel az...

Sims 3, hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben, Bővebb információt a naplóban olvashatsz. I, 0. 0. 0. 0 verziószám. Miért nem frissül?

Figyelt kérdés

Megkaptam eredetibe a sims 3 alapot és a házi kedvencet. fel telepítettem az alapjátéok és amikor a házikedvencet telepítettem valahogy nem érzékelte és azt akarta hogy frissítesem a játékot. Frissítettem, de mikor el akartam indítani a játékot az indítópanel 0.0.0.0 verzószámot írt ki. régen le vot töltve egy full pack de azt már letöröltem.

valamnit olvastam a neten hogy azért van így mert valahol a gép memóriájába begvan az előző játék frissítése vagy mi. Most ezt hogy csináljam meg? És sokszor újratelepítettem már az alapot is meg a házikedvencet is. de úgy se működött. :((



2014. aug. 23. 13:36
 1/3 A kérdező kommentje:
2014. aug. 23. 15:20
 2/3 anonim válasza:
Szia, így már nekem is működik. Köszönöm!
2015. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vedaaanna válasza:
Légyszives mondjátok el mit kell csinálni mert a videót törtölték és nekem is ezt irja
2017. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!