Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » W. O. T-ban felfüggesztették...

W. O. T-ban felfüggesztették a fiókom! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Felfüggesztettek a nevem miatt! Most mit csináljak? Azért mert ez a nevem: magyarSS Semmi köze a nácizmushoz! Azt írja ki hogy: "A felhasználói fiókod fel van függesztve. Indoklás: Inappropriate nickname, please contact support at [link] to get it changed.. Mit tegyek most?

2014. aug. 24. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Aha, valóban egyértelmű, hogy semmi köze hozzá. Nem is tudom, az SS-ről miért mindenkinek a Schutzstaffel jut eszébe.


Szerintem is jogos a kérdés, hogy mit tegyél. A levélben ott van egyértelműen, hogy hol tudsz kapcsolatba lépni a supportal, de nekem ez gyanús. Még csak véletlenül se tedd azt, amit az adminok javasolnak! Próbálj inkább hisztizni a fórumokon, az sokkal hatásosabb.

2014. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne offoljatok! Írtam nekik.Van arra esély hogy visszaenged majd úgy hogy nem kell majd nevet "vegyek",vagy végleges a bann?
2014. aug. 24. 13:11
 3/4 A kérdező kommentje:
illetve ez micsoda,mit ért ezen? : A tárgysorban hagyja a Ticket ID-DAT mikor válaszol.
2014. aug. 24. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
magyarSS most ilyen névvel mit vársz, ha benyalsz a wg-nek akkor ingyen engedik a névváltoztatást de ha nincs szerencséd akkor 2500goldba fog fájni a dolog ha használni akarod a profilodat vagy kezdesz másik profilt de mellőzd a zsidókra nézve sértő dolgokat mivel a zsidók uralkodnak
2014. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!