Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Walking Dead 2 szezon 4...

Törppilla12 kérdése:

A Walking Dead 2 szezon 4 epizód lövésekkel fejeződött be. Ki hal meg? Esetleg mindenki Clemen kivűl?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem Kenny biztos hogy meg fog halni sajnos. Semmi értelme, hogy tovább éljen, már bennevolt 2 teljes évadban, 2x megölték a családját, félig agyonverte Carver is. Biztos vagyok benne, hogy a végső epizódnak ez lesz a "csúcspontja", hogy meghal Kenny. Pedig ő a kedvenc karakterem :-(


Szerintem a többiek túlélik, esetleg még Bonnie hal meg, ő az utolsó 400 Days-es szereplő az egész játékban.


A trailerből ítélve (ott Clementine egyedül van a hóviharban) az is lehet, hogy abban a lövöldözésben mindenki meghal, és a "csúcspont" pedig az lesz, hogy a végén ő maga is. Clemenet sem hiszem, hogy már átvinnék a 3. évadra, szerintem már kicsit unalmas lenne még egy évad, ami csak róla szól. Ugye az 1. évadban Lee volt a főszereplő, ebben Clementine, a 3. évadban logikus, hogy valaki új lesz.


Illetve még 2 elképzelést is olvastam a Youtubeon, az egyik az, hogy választani kell majd Luke és Kenny között, (hogy kit mentesz meg) a másik pedig hogy vissza fog térni Lilly vagy Christa, esetleg (erre nem sok esélyt látok) Jane, és ő avatkozik bele valahogy. Lillyre látok talán esélyt, mivel ő pont egy katonai támaszpontra akart eljutni, és elvileg ők most pont vmi támaszpont közelében vannak.


Mindenesetre ha Kenny meghal én kidobom a monitort az ablakon :(

2014. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek szeretném megköszönni az előbbi kommentet,igazából nem hittem hogy bárki értelmes választ ad méghozzá még ma,hiszen csak kedden fog megjelenni az 5 epizód.(Elvileg)

Kennyt én is nagyon fogom sajnálni feltéve ha meghal.Az az igazság hogy Bonniet is nagyon megkedveltem így őt szintén sajnálni fogom.Ha tényleg választani kell majd Kenny és Luke között akkor aztán végkép nem fogok tudni dönteni hisz mindkettő karaktert nagyon szeretem.Azért remélem Clem sem fog meghalni bár valószínűleg meg fog hisz mi értelme lenne vele folytatni a 3 szezont.

2014. aug. 24. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy még a spoilerekre?
2014. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na már kijött, nézd meg/játsz ki ha van kedved. Elég durva... de nem mondok róla semmit.
2014. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma már elkezdtem játszani,még az elején járok egy nem túl izgalmas résznél (spoiler:ahol rumozgatnak)De az eleje nagyon izgalmas volt...:-)
2014. aug. 27. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a rész a legjobb pedig ahol most jársz, ott még együtt vannak. Főleg mikor Kenny meg Jane is odaül a tűzhöz.
2014. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kenny nem biztos, hogy visszaül.
2014. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!