Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az a league of...

Miért van az a league of legends videókban hogy aki éppen játszik annak nem hoz ki 1 es képeségeknél mint pl a klónozásnál azt a nyilat hogy hova kéri a klónt hanem 1ből kidobja? (Zed)

Figyelt kérdés
az van hogy akármelyik videót nézen ami zedes vagy olyan hogy ki kell jelölni hogy hova menjen az az adott képesség nekik nem látom csak annyit hogy lenyomja a gombot és a klónja mér a háta mögött van. lehet hoogy értelmetlenül irtam le. hogyan csinálják(?) gyorsgomb(?)

2014. aug. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Be kell kapcsolni a smartcastot (vagy quickcastot, nem tudom, most hogyan hívják).


Játék közben esc és smart/quick cast all vagy ha nem akarsz mindent smartcastolni (habár én erősen ajánlom, hogy akarjál mindent), akkor ott a betűknél rákattintasz a villámra oszt kész.

2014. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kööszi köszi kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii nagyooooooooonnn te vagy a legeslegjobbb
2014. aug. 24. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!