Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1942-ben, hogyan...

SEFOX DDI kérdése:

Battlefield 1942-ben, hogyan lehet tengeralattjárót irányítani? Én csak előre, hátra, meg oldalra tudom vezetni, de lemerülni nem tudok? Mivel kell?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 09:17
 1/6 HUN_Sector ***** válasza:

Döntsd meg az egeret előre, vagy hátra.


A beállításokban egyébként le van írva, hogy mit mivel tudsz kezelni.

2014. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írd már meg légyszi, h melyik pályán és pontosan hol találkoztál vele, mert haver állítólag egyszer "felhívta" a felszínre, de nem tudott beleszállni, utána meg lemerült, ő meg "megfulladt". Lassan 10 éve játszok vele, de még soha nem találkoztam vele. Előre is kösz :)
2015. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az első pályán. a neve Midway asszem. Én általában lanon játszom vagy egyedül vagy valakivel (barátom, családom, stb...) így könnyű találni egyet.

Hamarosan küldök linket is ahol egy minőségi batlefieldet tudsz letölteni, ahol működnek a csaláskódok.

2015. júl. 9. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Óh Kösz szépen! :) Am nekem eredeti bf van. Haver is azthiszem Midway-nél találkozott vele. De kb. melyik részen, vagy hogyan lehet megtalálni?
2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén? Single playerben nem próbálkoztam, de gondolom a sziget környékén. Nekem is meg van eredetiben, csak EA Classic-os változatban és az sajnos nem engedi a csalást, úgyhogy letöltöttem a Battlefield WW2 Anatology változatot.

Boccs ha elgépeltem volna.

Hamarosan küldök linket.

2015. júl. 16. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jólenne, előre is köszi! :)
2015. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!