Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Portal 2-ben Chell GLaDOS...

A Portal 2-ben Chell GLaDOS gyereke?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót és alatta elkezdtek kommentelni (angolul, úgyhogy nem teljesen értettem), és azon veszekedtek hogy adoptálva van-e vagy Cave Johnson és Caroline gyereke. Atr eddig is tudtam hogy azt a nagy krumplit ő vitte be a Hozd el a lányodat munkába napon, de ez most megdöbbentett...

2014. aug. 25. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nincs megmagyarázva a játékban. Annyi biztos, hogy Chell valamelyik ott dolgozó gyereke volt, de hogy ez most Cave Johnsoné, Ratmané, vagy a maradék 900000 munkás egyike aki ott dolgozott, arra nem derül fény. Viszont Cavenek és Carolinenak nincs gyereke tudtommal.
2014. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem olvastam, de tudtommal a képregényben erre is fény derül.
2014. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez a képregény fenn van valahol :S nagyon érdekelne mert nagy rajongója vagyok a játéknak :)
2014. okt. 9. 21:36
 4/7 anonim válasza:

Google: portal 2 comic

első találat.

[link]

2014. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorkaa2002 válasza:
Szerintem igen de ahogy előttem is mondták ezt még nem lehet tudni. SPOILER: A végén lévő dal szövege amit a turretek énekelnek az magyarra fordítva ez:Drágám, drága szépségem! Chell, gyermekem! Mekkora tisztelettel tekintek rád! Hatalmas tisztelettel tekintek rád! Egyetlenem, legyél szabad! Gyermekem, mért nem maradsz nagyon távol? Igen! Távol a tudománytól! Én édes, édes gyermekem... szépségem! Aranyom! Kedvesem! Az én kis lányom! Az egyetlen kicsi leányom.... És elméletileg van egy új rész újabb tesztpályákkal amiben több kérdésre is fény derül. Ez a Conversion. Csak eredeti Portal 2 kell hozzá így én még nem tudok vele játszani
2015. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor viszont szerintem tényleg az lehet, nem tudod hogy játszhatok-e azzal a Conversionnel ha csak letöltöttem a játékot?
2015. ápr. 10. 23:08
 7/7 Dorkaa2002 válasza:
Fogalmam sincs :/ Ha lehetne és tudnék róla már rég kijátszottam volna
2015. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!