Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mount and blade warbandban...

A mount and blade warbandban mit kell ahhoz vinni a character beállításoknál hogy több embert lehessen vezetni? (angolul van meg)

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A vezetői képességet kell fejleszteni, azt hiszem az legalsó a 4 közül, ahol az Erő is van. Szerintem angolul leadership. Ha nem vezetői képesség a neve, akkor is valami ilyesmi angolul. Remélem segítettem :)
2014. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem az utolso elotti, de mar regen jatszottam.
2014. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg úgy, hogy a legalsót fejlesztet kb. öttel, és ha növekszik a sereg maximális létszáma, akkor az a vezetői képesség, azt kell fejleszteni. Ha nem tudsz többet toborozni, akkor az utolsó előttit, ha az sem, akkor a 2.-at, végül az 1.-t. Lehet, hogy sokáig fog tartani annyi tapasztalatot összeszedni, de ha van valami hackes programod, csináld meg azzal. Más ötletem nincs.
2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül sikerült megtalálni de azért köszi mindenkinek :)
2014. aug. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!