Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone-ban mire érdemes...

Hearthstone-ban mire érdemes gyűjteni kezdőként?

Figyelt kérdés
Naxxramasra vagy deckekre ,esetleg arénára?

2014. aug. 25. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha először deckeket veszel. Némelyik Naxxramas karakter annyira nem egyszerű, hogy le lehessen győzni basic lapokkal. Én még decemberben kezdtem, még a bétában, és nem szoktam pénzért paklikat venni, de minden nap játszom. A hardcore karakterek közül így is csak 3-at sikerült legyőznöm eddig.

Arénát pedig csak akkor éri meg elkezdeni, ha már ismered a játékot valamennyire.

2014. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi még jöhetnek válaszok.
2014. aug. 27. 22:03
 3/7 A kérdező kommentje:
És bloodmage thalnost azt tartsammeg vagy craftoljam szét szerintetek?
2014. aug. 27. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeritem meg pont hogy arenákat érdemes menni, megismersz olyan lapokat, kombinációkat, amiket amúgy constructeden sosem látnál, jobban megtanulod átlátni a játékot, ráérzel, mitől jó egy pakli, hány manás lényből mennyi az ideális, stb. Vannak oldalak, ahol rangsorolva vannak a lapok, melyik mennyire jó arenában, de én azt ajánlom, nézzél streameket, videókat arenákról (Trumpnak például rengeteg arena videója van), nagyon sokat lehet tanulni. Egy pakli 100 gold, és semmi más, csak egy pakli, egy arena 150 gold, a végén fixen kapsz egy paklit, és nagyon sokszor kapsz az egyik csomagból 50 goldot, tehát visszajött az ára. Ne ijedj meg, ha először nem tudsz nullánál, egynél, kettőnél többet nyerni, mindenki így kezdi és csak így lehet jobbnak lenni. 7 win után már fixen kapsz egy zsákot, amiben 150 gold van, tehát ingyen mentél arenát/ingyen kaptad a paklit. 7 win fölött pedig biztosan pozitívban jössz ki, tehát lassan kigyűjtheted a Naxxra valót így - bár ez az ideális eset, rengeteg gyakorlás kell, hogy jó legyél arenában.


Én is december végén kezdtem, és mondjuk nekem annyi könnyebbség volt, hogy az arenákat alapból sokkal szórakoztatóbbnak találom, mint a constructedet, így nagyon sokat mentem, megyek. Fogalmam sincs, van-e hozzá köze, de én megöltem a naxxos hc bossokat. :D


Igazából akkor nem érdemes arenázni, ha kipróbáltad, és mélységesen utálod (mivel ez egy játék, tehát az is számít, hogy élvezd, amit csinálsz benne). :D


Thalnos meg egy jó legendary, bár kezdőnek nem ő a leghasznosabb. De azért ne törd!

2014. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy Thalnos volt a második legendary, amit nyitottam. Ennél szomorúbb, hogy a harmadik is ő volt. :D
2014. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Haha előző :D


Szerintem is tartsd meg, jó lap :) A következő, akit lecraftolok vagy ő, vagy Leeroy lesz.

2014. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szattila20000 válasza:

Leeroy + Shadowstep + cold blood

rogue-nál bejövős :D

de brewmasterezni is lehet :D

2015. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!