Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A MesterMc játékban szerver...

A MesterMc játékban szerver 1-en meik rangtól lehet láthatatlanság italt használni?

Figyelt kérdés
Várost építünk a barátommal, és láthatatlanok akarunk lenni, hogy lássuk, mi folyik, miközben nem vagyunk a városban. Pl. Villámlás merényletek, méregdobálás, stb. Várom az(csakis) értelmes válaszokat.

2014. aug. 26. 12:59
 1/4 anonim válasza:

[link]


Itt keresd meg, hogy melyik ranghoz írták oda a /v parancsot! Azon a rangon, illetve afölött tudsz láthatatlanná válni. Egyébként láthatatlan potival is meg lehet oldani, csak annak az ideje lejár.

2014. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt tudom, hogy meik rangnál lehet /vanish parancsot használni, de a láthatatlanság potit beszüntették használni, és azt hallottam, hogy egy ranggal lehet csak használni. De nem tudom, hogy meik az a rang, ameiktől lehet használni magát az ITALT. (A nagybetűk nálam a kiemelések szoktak lenni, nem az ordibálás.)
2014. aug. 26. 16:06
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az italt bármelyik rangtól használhatod. Végülis csak meginni kell, ahhoz nem kell rang. :)
2014. aug. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Próbáltam dobó potival is, de nem ment. Haverom azt mondta, hogy csak vmilyen rangtol lehetek láthatatlan potival.
2014. szept. 1. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!