Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit kell várni rulettben...

Mennyit kell várni rulettben két játék között?

Figyelt kérdés
Sokat játszottam ruletten, és azt tapasztaltam, hogy ha elkezdek játszani vele, akkor az első egy-két menetben enged nyerni, aztán akár mit csinálok csak vesztek rajta. Próbáltam azt csinálni, hogy csak egy nap egy menetet játszottam, hogy teljen el egy kis idő két játék között, hátha úgy semlegesítve lesz ez az átok, de így is ugyanazt tapasztaltam, hogy az első néhány napon nyertem, aztán elindult a lejtmenet. Viszont én azt tapasztaltam, hogy ha hosszú ideig nem foglalkozom a rulettel, majd ismét leülök, és elkezdek játszani, akkor megint kezdődik előröl, hogy az első néhány menetet megnyerem. Tehát az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mennyit kell várni két játék között, hogy ez az átok semlegesítődjön, vagy érdemes rendszertelenül játszani? Segítségeteket előre is köszönöm.

2014. aug. 26. 18:33
 1/1 hookuszpook ***** válasza:

Ez nem átok. Nem semlegesítődik. A szerencsejátékon hosszútávon nem lehet nyerni.

Egyetlen kivétel van. A sportfogadás. De abból is csak a sportbefektetés módszerrel lehet rizikó nélküli folyamatos nyereséget termelni.

2014. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!