Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Fontos)? Batman arkham...

(Fontos)? Batman arkham citybe elakadtam a múzeum résznél nem tudom feltörni nincs meg aZ a szerkezet amivel fel tudnám?

Figyelt kérdés
Van egy xbox 360-om megvan rá a batman arkham city és elakadtam az a rész amikor a titán szereket felkell robantani, már csak 3 maradt 2 a bekeritet körzetbe a másik meg a múzeumba ahova nem tudok bejutni :( Mert felkéne törni a múzeum ajtaját de nekem az a cucc nincs meg és nejmtudom feltörni, gameplayt is néztem mindenkinek sikerült feltörnie csak nekem nem mert amivel mindenki feltöri nekem is az van de én nem tudom nem engedi ?

2014. aug. 27. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sztoriban hol tartasz? Voltál már előtte a múzeumban?
2014. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tovább kell haladnod valószínűleg a sztoriban és akkor majd elérhetővé válik
2014. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Ott tartók hogy vannak a titán szerek ilyen hordoba es felkell robantani és MR.frezzt megkénne találnom,de victor zsas vagy hogy hívják az meg egyfolytába hívogat.
2014. aug. 27. 14:54
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha beírjátok hogy arkham city xbox 360 gameplay part 7vagy 8 és ott látni fogjàtok,
2014. aug. 27. 14:57
 5/15 A kérdező kommentje:
Van még egy ilyen bekeritett körzetbe 2 titán szeres hordó megpróbálok oda menni azt lehet hogy akkor kellma múzeumba menni.
2014. aug. 27. 14:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a titán tartályos dolog csak mellék küldetés, később is tudsz vele foglalkozni. Keresd meg Freezt, hogy előre haladj a sztorival és akkor majd be tudsz oda menni.
2014. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jah oké nagyon köszönöm :-) és hol találom freezt mert semi konkrétat nem ír csak hogy keressem meg. De hol?
2014. aug. 27. 15:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Elméletileg jobb oldalt kéne lennie egy hőmérőnek. Minél hidegebb van, annál közelebb van Freeze. Egyébként a rendőrség épületében van.
2014. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen van egy mérő :-) értem szóval ha kék marad a jelző akkor annál közelebb van?
2014. aug. 27. 16:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2014. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!