Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagy minecraft-os ok és ha...

Zltmmikls10 kérdése:

Nagy minecraft-os ok és ha valaik tudja akkor pls megmondaná hogy lehet registrálni wynncraft-ra?

Figyelt kérdés
Bocsi nagyon szar a netem, és nem is találom hol lehet. kérdeztem haverjaimat , ők sem tudják és nekik is megtetszett. Még olyan kérdésem lenne, hogy milyen kliens, vagy hogy mi kell hozzá, stb. Ha lehet linket is kérnék.
2014. aug. 27. 19:20
 1/5 adventurer111 ***** válasza:
Erre gondolsz: [link] ?Amikor elsőre föllépsz a szerverre T-t nyomsz és /register (jelszó) (jelszó) és amikor máskor fölmész /login (jelszó).Kliensnek egy teamxtreme-et ajánlok.(linket is adnák de nem engedi a gyakorikérdések , de gugliliba beírod hogy teamextreme tpb elő találatok között ott lesz).És belépsz az MC-be->többjátékos/multiplayer->server hozzáadása/add server->szerver ip-nek beírod ezt: play.wynncraft.com->save vagy csatlakozás és a többi szerintem magadtól menni fog.
2014. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hiába én ezt tudom és ezt a klienset is használom, de azt írja hogy: Érvénytelen munkamenet(próbáld újraindítani a játékot. És 10-szer újraindítom de nem jó. ekkor mit tegyek?
2014. aug. 28. 18:25
 3/5 adventurer111 ***** válasza:
commentre válasz: Amikor kilépsz nyomj ctrl+shift+esc és lődöz ki minden javat!Vagy lehet hogy a szerverre csak eredeti MC-vel lehet fölmenni.
2014. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja... Csak azzal
2014. szept. 6. 15:33
 5/5 anonim válasza:
Ja. csak eredetivel. engem lebannoltak flyolás miatt pedig csak egy spell-t használtam :=(
2014. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!