Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baja a fallout 3 nak?

Mi lehet a baja a fallout 3 nak?

Figyelt kérdés
egy olyan versio van warezolva ami haveromnal tokre fut meg minden en meg felrakom meg crackelem ugyan azala crackel mint a haverom es amikro elinditiom akkor hibajelentes hogy elveszteka z adatok valoszinuleg pedig mar indulna el a jatek mar behoza a fekete kepernyot epp hogy 1 masodpercig megy a hang es kilep nem tom milehet a baj pedig a haveromnal en raktam fel
2010. jan. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfelel a géped a rendszerkövetelménynek?Mert ha nem,valószínű azért csinálja ezt.
2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a procim

megfelel ahogy a videokartyam is 2.6 os 1 magos procim van es a minimum 2.4 de ez magatol high ra rakja a graphics ot amikor optimalt nyomok szoval szerintem nem a rendszerkovetelmenyel lehet a baj de mar probaltam hogy low ra leviszem mondom elinditom fekete kepernyo 4 pont ami egy kockat alkot aztan felig kilep es hibajelentes...

2010. febr. 14. 11:51
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs pontositanek nem megy semilyen hang csak fekete keperyno aztan kilep es hibajelentes
2010. febr. 14. 12:09
 4/5 A kérdező kommentje:
jah meg amikor az iso jat csatlakosztatom akkor ki irja hogy rakja be a cd/dvd bar nem ertem mert meg crackeltem de mind1 aztan elinditom es akkor szokasosat csinalja viszotn amikor tc up bol inditom akkor nem ker semilyen dvd et viszont amikor csatlakoszattom a kepfajlt akkor meg ker lehet hogy a crackel lehet a baj? o.O ha igen letszives kuldenel egy rendes crackes linket mert mar tenleg nagyon jatszanek vele :/
2010. febr. 14. 12:11
 5/5 A kérdező kommentje:
ja megse 2.4 ghz procim van de az meg mindig megvan a minimum o.O
2010. febr. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!