Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki mikor eddig...

Miért fagy ki mikor eddig full grafikán se laggolt?

Figyelt kérdés
Egyszer föltelepítettem a BF3-at és tök jól ment full grafikán akadás nélkül, aztán újra kellett telepíteni a gépet és amikor föltelepítettem ment full grafikán, de a textúrákat szépen csak ilyen kockákba mutatta, majd amikor 3x-ra is föltelepítettem kb 5 másodperc és kifagy (low grafikán még a "menüben" is)

2014. aug. 28. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Le van töltve minden frissités?
2014. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
állítólag
2014. aug. 28. 13:54
 3/13 A kérdező kommentje:
föltelepítettem mindet de mindig ki írja hogy kell
2014. aug. 28. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:
De egyébként ugyanazt az OP rendszer, és ugyan azt verziót raktad rá újra? Ha battlefield-nél nem érzékeli, hogy leszedted a frisitéseket, akkor sztem írj nekik e-mail, ha a windowsnál, akkor... írd le
2014. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel eredeti a legfrissebb verzió, de az op rendszer nem, eddig Win 8-am volt most Win 7-em van
2014. aug. 28. 14:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha megmozdítom az egeret a CPU használat fölmegy 100%-ra és kifagy (szintén low grafikán)
2014. aug. 28. 14:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem frissítsd a CPU-d illesztő programját. Vagy töltsd le ezt: [link] (remélem jó)


Más játéknál csinálja ezt?

2014. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is megfigyeltem már az én számítógépemen is. Legtöbbször az a probléma, hogy rég lett újratelepítve a számítógép. Javaslom, hogy telepítsd újra, de ha akkor sem jó, akkor nincs más ötletem.
2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok, de mivel nálad újratelepítés után laggol, ezért fogalmam sincs. Esetleg, nem telepítettél fel a gépedre valamit, ami nem volt akkor a gépeden, amikor még nem laggolt? A folyton automatikusan futó programok (Pl. Java) nagy mértékben lassítja a gépedet. Én a helyedben telepíteném a CCleaner nevű programot, amivel könnyen ellenőrizhetnéd, hogy nincs-e fennt a gépeden valamilyen program, amiről nem is tudsz.
2014. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
java nem lassíthatja annyira, hogy a CPU felszökjön 100%-ra. Illesztő progi lehet a baj, vagy valami más, de tudni kéne, hogy más játék is csinál -e ilyet.
2014. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!