Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stratégiai háborús játékok?...

Stratégiai háborús játékok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan játékokat keresek amikbe lehet lan-ozni.

1900-2000 ig játszódik.(Tehát ókor,középkor,új kor kílőve)

Ne legyen 2D (a grafika nem első számú de nem szeretem 2D-t)

A kiadás éve min:2004-2005

Ezek voltak:

Company of heroes

World in Conflit

Panzer

Men of War(egész széria)

Age of empires

Civilizations 4-5

Tudom hogy sokat kérek de remélem ez nem okoz gondot! :D

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 29. 10:20
 1/6 kmx1x2 ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy mikor adták ki őket:


Warcraft III : 3D-s és egész jó. Van benne LAN, de lehet, hogy a törteknél nincs. A "The Frozen Throne" kiegészítő néha megzavarja at MI-t, de egy-két dolgot ad a játékhoz.


Age of Mythology : 3D-s Age of Empires szörnyekkel és katonákkal egyaránt. A "The Titans Expansion" kiegészítővel remek, de megtöri néhol az eredeti varázst. Van benne LAN és van egy "extended edition" is, amiben felújjították a grafikát, stb. [link]


Rise and Fall - Civilizations at War : 3D-s, asszem törtben nem mindig megy a LAN, de remek stratégiai játék érdekes elemekkel. A csapatokat könnyen lehet szabályozni, csak rá kell érezni, mert elsőre fura és a játék különlegessége: A nemzeted hősét személyesen is irányíthatod, persze csak bizonyos határokig(séta, ütés/vágás, célzás, különleges erők, létrázás, hajózás). Számomra nagy különlegesség volt benne, hogy a hajókat meg lehet csáklyázni és el lehet foglalni a másikét :D


Remélem segítettem!

2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen a választ!

És mellesleg aki tud még játékot az légyszives írjon.

2014. aug. 29. 14:18
 3/6 kmx1x2 ***** válasza:
Nagyon szívesen! Asszem még a Command & Concuer néhány részében is van LAN, de nem biztos, mert én csak a régi Tiberian Sun-nal(ez egy nagyon régi rész) játszottam, abba még volt. Szerintem az újabb részekből se hagyták ki, de nem biztos.
2014. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egy szer a játékokat elég gyorsan válaszoltál. :D
2014. aug. 29. 14:28
 5/6 kmx1x2 ***** válasza:
Pont felnéztem, mert én is feltettem egy kérdést és frissítettem, hogy jött-e válasz. :D Am. megint szívesen :)
2014. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stronghold Crusader
2014. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!