Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Candy crush 210. szintjét nem...

Candy crush 210. szintjét nem tudom megcsinálni. Néztem róla videót és ott úgy van, hogy a két színes cukorkát összeteszi és kilövi azokat a feketéket is. Hát nekem nem. Most mi a fenét csináljak? Nagyon felidegesít.

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden nap pörgesd meg a kereket, amivel valami bónusz cuccot kapsz,de ne használd fel őket. Várd,h az ismerőseid, akik játszanak küldjenek neked plusz lépéseket. Aztán mikor már kaptál tőlük plusz lépést és a kereken minden fajta cuccot kipörgettél, akkor menj a pályára,ahol elakadtál, állítsd be,hogy használni akarod a plusz lépést és cuccokat, aztán játsz és bízz a szerencsében.
2014. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sikerült megcsinálnod? Engem is érdekelne a megoldás!

Mert én is mindig pont úgy járok mint te, nem sikerül leszednem a feketéket.

2014. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok, én is elakadtam. Sajnos a facebookon hibás ez a szint, ezért nem két cukorbombával lehet megcsinálni, hanem nehezebb módon. Itt egy link: [link] Ezen az oldalon van az új módszer videója. Még nekem sem sikerült megcsinálni, de nem adom fel :-)
2014. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!