Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akadozik a CoD MW2?

Prototype53 kérdése:

Miért akadozik a CoD MW2?

Figyelt kérdés

Pl a terminal pályán ha kimegyek és ránézeka repülőre vagy bemegyek akkor szaggat de ha nemvagyok ott akkor nem.

De viszont csomó pályán akadozik ha messzire nézek.


Processzor : AMD FX(tm)-6350 six core 3,9 GHz

telepített RAM: 8GB

Videókártya: NVidia GeForce GTX 750


UI: Nem vírusos azt 100% ra mondom és most lett rárakva a Windows 7 Ultimate 64 bit!



2014. aug. 29. 21:11
 1/7 automata4477 válasza:
A játék eredeti vagy kalóz verzió?Gépednek teljesen fullon kellene vinnie....Itt akkor vagy vírsról van szó vagy az amit az előbb írtam :) Egyébként más játékok is vannak amik akadoznak?Javasolnák egy töredezettségmentesítést!
2014. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen Eredeti ezért nem értem miért akadozik.
2014. aug. 30. 12:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg a World Of Warcraft is akadozik...
2014. aug. 30. 12:25
 4/7 anonim válasza:

Driverek lettek telepítve főleg a videókártyának.

Ha telepíteni akarod a drivereket az eszközkezelőben tudod.

2014. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már rajtavan az összes. És nemtudom miért szaggat.Vírusírtást is végeztem de nemvolt rajta tehát nemtudom mi a baja :(
2014. aug. 31. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Vírustól nem fog leesni az fps, pláne nem akkor, ha épp egy repülőt bambul, ne írjatok marhaságokat.


Annak idején ennél gyengébb géppel játszottam vele, nem volt semmi baja, én is furcsállom a dolgot. Zongorázd végig a beállításokat, a vga nem egy teljesítménybajnok, nem tartom kizártnak, hogy esetleg a felbontás az oka(((habár valahol meg is lepne, figyelembe véve, hogy technikailag már a megjelenésekor is borzasztóan elavult volt az mw2)))

2014. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régebbi gépemen amin még a RAM is 1,75 gb volt azon is szaggatás nélkül elment de nem értem itt miért szaggat ha ránézek a repülőre...Amúgy ha kikapcsolom a Shadow ot akkor már nem annyira...de nem akarom mert egybe elindíthatnám 30x még akkor se kellene szaggatnia...
2014. szept. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!