Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 4 demojában az van...

A The Sims 4 demojában az van írva, hogy 2014 Szeptember 2-án jelenik meg a PC verzió, tényleg már a jövőhéten megjelenik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 22:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
A konzol világ azt írta hogy szeptember 3-dinán jelenik meg.
2014. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

a lényeg hogy szeptember elején. mert mindenhol csak annyi volt hogy 2014 ősz. az nem hogy ősz melyik részében.

tök jó hogy már a jövő héten.

2014. aug. 30. 11:22
 3/15 anonim ***** válasza:

De amúgy aki Originen veszi meg, az 24 órával a megjelenés előtt már játszhat vele :D

én tudtommal Magyarországon 4.-én vagy 5.-én jelenik meg :D


azt tudom hogy ott kint 2.-án :DD

2014. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest már most le lehet tölteni... szóval gondolom valahol már megjelent.
2014. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4 mi jelent meg? a teljes verzió?

a demo-t már le lehet tölteni, a teljes verziót tudtommal még nem, majd csak szeptemberben.

2014. aug. 31. 12:36
 6/15 A kérdező kommentje:
igazából a kérdés nem a megjelenésre írányul, hanem hogy hányadikán lehet legelőször letölteni?!
2014. aug. 31. 12:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudtommal ha előrendelted Origin-ről, már most le lehet tölteni a teljes játékot ( legalábbis az USA-ba ).

Egyébként hivatalosan Szeptember 2.-án jelenik meg. A boltokban is jövőhéten már kapható lesz DVD-n.

2014. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakon fent van már pár helyen a teljes játék... persze játszani nem lehet azzal, mert feltörve még nincs. De van ahol már megjelent a játék, a boltokban meg szept 4 körül lesz szerintem.
2014. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 ez nem értem. fel van töltve a torrent oldal(ak)ra, de játszani még nem lehet vele. akkor minek van felöltve. mely(ek) ez(ek) az oldal(ak)?
2014. aug. 31. 15:18
 10/15 anonim ***** válasza:

Haverom már leszedte Pirate Bay-ről, és az elmondása szerint működik is, de én azért inkább várok vele, mert kitudja hogy nem-e vírusos vagy valami.

Inkább várok míg fel nem kerül nCore-ra. Ott úgy is hamar kiderül hogy vírusos-e vagy sem.

2014. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!