Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szüleimet meg szeretném...

Szüleimet meg szeretném győzni, hogy megvegyük az eredeti minecraft-ot xd Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Az kéne, hogy miben jobb-más az eredeti a törtnél. Nem tudok mást mondani mint, hogy mindenki látja a karakteremet (skin) és, hogy feltudok menni eredeti szerverekre.. De ez nem elég nekik :/ Sőt a szervert nem is értik xdd Szóval segítenétek, hogy leírjátok miben jobb és más? Előre is köszi a válaszokat. Trollok ne írjanak légyszi xdd

2014. aug. 30. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

a legtobb szulo nem akar a jetekra penzt kolteni, szoval nincs mivel rendesen meggyozd oket

majd megveszed a sajat zsebedbol

2014. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ahhoz kell bankkártya, hiába van rá pénzem, még így se akarják megvenni a szüleim
2014. aug. 30. 19:15
 3/6 anonim válasza:

odaadod azt a pénzt ők meg adják a számot.

am. én törtön vittem mindig is,szerintem az jobb

2014. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban jobb, hogy legálisan megvan.
2014. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kamuzz mindent össze vissza úgysem értik meg ha nem tudák mi az a szerver mondj legaláb 30 kamut és meglátsd másodperceken belül kiköhögik azt a 10.000 forintot!!
2014. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagy kérj kölcsön tőlük amit soha nem adsz vissza! de ezt ne mondd el nekik!
2014. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!