Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, ha nem akarja...

Mit csináljak, ha nem akarja frissíteni a Subway Surfers-t a telóm? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap óta próbálom frissíteni a Subway Surfers-t, de nem sikerül.

Elkezdi frissíteni, de mindig megáll 70%-nál kiírja, hogy Telepítés, majd végül azt, hogy Hiba és, hogy az alkalmazás nem telepíthető az alapértelmezett telepítési helyre.

Pedig a telómon van hely.

Miért csinálja ezt?

Van valaki akinek még ugyanez a baja?

Légyszi segítsetek!!!


2014. aug. 31. 00:51
 1/4 anonim válasza:

Nekem se frissiti, viszont az egesz alkalmazast nem lehet megtalalni a play aruhazba :o

Kitoroltek onnan vagy nem tudom mi tortenhetett..:o

2014. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj nekem csak hackem van pont amivel még tudsz játszani. Ha akarod elküldöm privátban a letöltő linket.
2014. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztem azert van mert nem eleg jo az androidod nekem is ez a baj sztem mert ha nem eleg jo az androd akkor nem jeleniti meg a jatekot csak saja alkalmazasokban :( ugyhogy nemtudom mit lehet tenni vegyel uj telot vagy valami
2015. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipp: Nem muszály NEKED frissítened. Ha vársz akkor magától frissíteni kéne. Ha nem menne akkor a játék letöltésekor lehetett valami. Remélem segítettem. U.i.: Sajnálom, hogy nem frissít.
2015. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!