Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen akciók vannak Steamen?

Milyen akciók vannak Steamen?

Figyelt kérdés
Megszeretném szerezni a CS:S-t de nincs Steamem, de amúgy is nekem 20 euró egy játékra sok, sőt... Steamosoktól kérdezném szoktak lenni olyan akciók, hogy mondjuk lejön 2-4 euróra? És ha igen egy évben kb hányszór?

2014. szept. 1. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor. De amúgy 2 perc letölteni, és kb ugyan ennyi idő a regisztrálás. Utána naponta 1x felmész és megnézed mik vannak le értékelve.
2014. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 stiw ***** válasza:
Én évek óta megveszem a játékokat, sokkal jobb érzés úgy játszani vele. Minden karácsonykor vannak akciók (szerintem addig is lesz), akkor elég olcsón be lehet szerezni. Steamet pedig 1 perc letölteni. És tényleg nagyon olcsón tudsz venni akciókor játékokat.
2014. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul létezik pár külső oldal (pl g2a.com, kinguin.net) ahol olcsón hozzájuthatsz játékkulcsokhoz, néha itt is vannak leértékelések.
2014. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én g2a.com-on szoktam csak kulcsokat venni (pl diablo3 +kieg, dragon age 2 stb).


Steamen meg vannak leértékelések elég gyakran, ahogy Origin-en is. Ugyan steamet nem használtam, viszont origin-nél van egy nagy negatívum: ha elindítod a játékot és nem tud bejelentkezni originbe (pl nincs net kapcsolat), akkor nem enged játszani a játékkal.

2014. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 stiw ***** válasza:
#4 A Steamen ez meg van oldva egy offline móddal.
2014. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Originen is van offline mód, múltkor MoH Warfightereztem amíg nem volt internet.

Szerintem olyan játékkal próbálkoztál, amihez alapvetően kellett internetkapcsolat.

2014. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es és 3-as megmondták a tutit.


Annyival kiegészíteném, hogy nyáron Summer Sale is szokott lenni, ilyenkor 10+ játék van akcióban akár 90%-ig, és 24 óránként cserélődik az ajánlat, valamint vannak villámakciók, amik 8 óránként cserélődnek, és a felhasználók voksa alapján lesznek leértékelve a játékok (adnak 2 kategóriát 4-4 játékkal, és amelyik több vote-ot kap, az a 4 lesz leárazva).


Ezen kívül Weekly Sale is van, amit hétfőn és kedden a Store kezdőoldalán láthatsz a Steam clienten belül, rákattintva mutatja a 20-30 (nem számoltam meg soha) leértékelt játékot arra a hétre. Azt nem tudom, hogy érhető el ez a részleg kedd után, ilyenkor google-re beírom, hogy "Steam weekly sale".


A G2A nagyon jó oldal, hónapok óta használom, csak figyelni kell, hogy olyan eladótól vásárolj, akinek sok eladása van és nagyrészt (95+%) sikeres. Csak akkor vegyél mástól, ha jelentős az áreltérés (akkor is G2A shielddel).


Továbbá vannak úgynevezett "bundle"-ök, kedvenc oldalam:

[link]


Itt 2 hetente (minden 2. kedd) van egy nagy játékgyűjtemény, ilyenkor 15 dollárért 200 dollár körüli játékot, kiegészítőt stb. lehet beszerezni. Hetente vannak (minden csütörtökön) kisebb gyűjtemények, de ezek is jók szoktak lenni. A Humble Store pedig mindig kedvező árakkal szolgál, és naponta (19:00) van egy daily deal, ahol egy bizonyos játékot nagy kedvezménnyel szerezhetsz be.

2014. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 stiw ***** válasza:
Hetesé a világbajnok post.
2014. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok.


[link]


Ez egy teljes CS kollekció, tartalmazza a GO-t, a Sourceot, Condition Zerot és az eredeti CS-t (ez lehet az 1.6? nem vagyok otthon CS-ben :D)

8,14€, és az első eladó korrektnek tűnik (3544 tranzakció 100% sikerrel), ezért még az 1€-s shieldre sincs szükség.


Ez a legolcsóbb, amit most találtam.

2014. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 stiw ***** válasza:
#9 Igen, 1.6 . Ha franchise-et vásárol az ember, jobb csomagban venni.
2014. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!