Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aion szerverek látogatottságár...

Aion szerverek látogatottságára lennék kíváncsi (Perento, Nexus, Anuhart)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire népesek ezek a serverek.

Perentoban kezdtem el a játékot. Az elején még elég népszerűnek tűnt, de a későbbi szintek már elég kihaltak. Ahogy utnánnaolvastam forumokon, eddig az elnéptelenedéssel küszködött.

Most csináltam egy-egy karit nexus-on és anuhart-on és ezek mintha sűrűbben lakottabbnak tűnnének.

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik a legaktívabb szerver?



2014. szept. 4. 12:27
 1/9 anonim válasza:
A Nexus szerver a legg népesebb.
2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

par honapja nexus volt a legjobb valasztas

de ezt nem lehet fix dologkent venni, mindig mas a recomended szero

2014. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nexus-ról pár hónapos forumokon olvastam, hogy nagyon fut és egész jó a magyar közösség ott, viszont amennyire szétnéztem a serveren sanctumon kívül szinte teljesen kihalt. A kezdő pontom meg még eddig nem láttam embert, ellenben perento-n percenkén jelennek meg az új játékosok. De ez valóban attól függhet, hogy épp melyik a recomended szerver. Most azt hiszem anuhart az, vagy lesz.

Azért is lennék rá kíváncsi, hogy kinek mi a tapasztalata, mert végülis elhatároztam hogy megér annyit a játék, hogy belefektessek egy gold pack-ba, viszont nem szeretném azt, hogy egy hónap után azért ríjjon a szám, hogy nincs kivel tamagocsizni és csak óránként látni egy egy eltévedt túristát. Csak jobb ha sokan veszik körül az embert :D

2014. szept. 4. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerdes hogy te milyen terkepekre mondod hogy kihalt, mert a lvl60 alatti palyakon tenyleg tobb bot van mint jatekos, de azon tul volt eleg jatekos
2014. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, egyenlőre még csak alacsonyabb szintű pályákon voltam (lvl40 alatti). Perento-ról van főként tapasztalatom és ott, a többi szerverhez képest jelenleg két-háromszor többen vannak (poeta, verteron, eltnen, hasonlók). Csak arra gondoltam, hogy ha egy server nem kap utánpótlást, vagyis sok új játékost, akkor egy idő után elsorvadhat.

De akkor ezek szerint azt mondod, hogy az igazi élet lvl60 után kezdődik? :D

2014. szept. 4. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, joforman mindenki a legujabb terkepet es instakat tolja, hisz a regebbi tartalom mar 'elavult'
2014. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2016. márc. 24. 15:21
 8/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 24. 15:21
 9/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!