Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » IMVU Creatorság hogy működik?

IMVU Creatorság hogy működik?

Figyelt kérdés
Szóval még a hétvégén szeretném megvásárolni a nevet, amivel creator lehetek az IMVU nevű játékon.Az érdekelne, hogy mennyire nehéz illetve hogy hogy kell különböző cuccokat gyártani? És , ha megveszik azt a cuccot amit én a shopba tettem az a credit nekem jön ? Privibe is lehet írni! Köszönöm előre is.

2014. szept. 4. 15:59
 1/3 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy bármit tervezhetsz,ahhoz hogy valamit kitegyél, VIP-nek kell lenned,és a kitett cuccot megkapod,valamit pl.: kiteszel 300-cr értékben valamit akkor 150-et vagyis a felét kapod,amugy mi a neved imvun? :D
2014. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,hogy bármit lehet tervezni. De engem az érdekelne, hogy nehéz megtervezni valamit, vagy nem nagy kunszt?:D
2014. szept. 4. 18:47
 3/3 A kérdező kommentje:
És írd a te neved ^^
2014. szept. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!