Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age-ben "A mérce"...

A Dragon Age-ben "A mérce" pályarésznél amikor a csapatod tagjainak képmásával kell harcolni Annak van vmi trükkje hogy lehet megcsinálni mert nekem sehogy se megy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 20:33
 1/4 anonim válasza:
Először a varázslót öld meg, főleg a Wynne-t(ha az benn van a csapatodban) mert az folyamatosan gyógyít. Mégha közbe ki is dől valaki, utánna már könnyen győzöl, de a varázslódat irányítsad a harcban. Fagyaszd le, bénítsd meg folyamatosan az ellenfeleket. Ha a sárkányt le tudtad győzni ez sem jelenthet gondot. A végén az archdémon ellen 2 harcost és 2 varázslót vigyél. És a varázsló seregedet is a végső harcra tartogasd.
2010. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a segítséget! =)
2010. jan. 18. 18:51
 3/4 anonim válasza:

az egész a jol kidolgozott taktika része. mágussal bénítsd a másik mágust és gyógyítsd a warriorokat ennyi.

nemtudtok ajánlani nekem helyeket hol lehet mágust a csapatba invitálni Morriganen és Wynnen kívül(Morrigan velem van...de Wynne ellenem szegült és kénytelen voltam megölni :( )

2010. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző: nem, nincs több mage a játékban sajna, amugy ha mentesz egyet azelőtt hogy összejátszol Kolgrimmal, és miután megkaptad a Lélekfalót szintén mentesz egyet, (rendes mentés, nem gyors), és visszamész az előző mentésre akkor meglesz a specializáló mivel unlockoltad, és Wynne is megmarad, csináld ki Kolgrimet és kész :D
2010. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!