Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alany Yasuo Skin Máshogy néz ki?!

Alany Yasuo Skin Máshogy néz ki?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Észrevettem hogy felraktak a youtubera egy videót alany yasuórol. Oké. Elkezdek azzal a skinnel játszani én is és máshogy nézki.eaguecraft.com/skins/48993-raiden-themed-yasuo.xhtml . Csak elmosódottabban. És itt máshogy nézki, és nekem ez jobban tetszik.: https://www.youtube.com/watch?v=DZhB-YzQkbs&list=UUGuq3X3F0w.. Létszives segítsetek

#League of Legends #PROJECT: Yasuo #Alany Yasuo #Yasuú Grafikai hiba
2014. szept. 5. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] bocsi ez az a link ahogy buggosan kinéz.
2014. szept. 5. 11:19
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam újra intsaláltam a lolt, de azért köszi.:D
2014. szept. 5. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Te egy "alany yasuo" skin alapjaiból táplálkozó rajongói skint szedtél le, ha az eredeti kell akkor vagy leszedsz egy sokak által kritizált és riot által csalásnak nyilvánitott külső programot, melyben jungler timer is van.(direkt nem írom le a nevét,) Vagy megveszed a skint. Esetleg trükköhetsz azzal, hogy a skin fájlaival felülírod a sima yasou skin fájlait.
2014. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!