Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e rendelni Destiny...

DaemonX kérdése:

Megéri-e rendelni Destiny Ghost Edition-t későbbi értékesítés céljából?

Figyelt kérdés

Na tehát: a Destiny leglimitáltabb kiadása jóformán pillanatok alatt elfogyott a bejelentését követően az előrendelések miatt. Ez volt július végén, augusztus elején. Emiatt az eredeti 150$-os ár (ami a rossz szokások miatt Európában 150€), a duplájára ugrott, s volt olyan is, aki 1000$ fölött adott el egyet eBay-en. Ugyanis hivatalosan megrendelni már nem lehet, mert kifogytak a készletek, a megrendelést végrehajtó magánszemélyektől viszont lehet venni majd a szeptember 9-ei megjelenés után, húzós áron. Most már ott tartunk, hogy pl a PAL (EU-s) kiadás kb 600-650$ körül mozog.

A kérdésem az volna, hogy megéri-e beruházni egy Ghost Edition-re későbbi értékesítés céljából? Ugyanis a mi kis hazánkban még több helyen is lehet kapni, 50 ezer forintos áron.

Például az Uncharted 2-nek a Fortune Hunter változatáért ma már 2 milliót kérnek.

Viszont van egy aggályom is. Lehet, csak azért fizetnek most ennyit érte, mert nagy a hype, de a megjelenés után lejjebb kúsznak az árak. Ezért is nem annyira merek belevágni. Nektek mi a véleményetek erről?

Illetve adott esetben mennyire körülményes eladni egy terméket eBay-en?



2014. szept. 6. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam én is rajta, erre jutottam:

Mo-on eladni: mivel itt még kapható nem ér sokat (boltinál többet)

Külföld: Simán vámolhatják ha olyan helyre küldöd+ adózni is kell a bevételből és mivel nagy és nehéz a postaköltség is drága.

Szerintem nem éri meg mivel az emberek rá fognak jönni hogy egy műanyag játékfigura miatt drágább 50$-ral és akkor a nyakadon marad.

2014. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!