Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-et sikeresen feltelep...

A Sims 4-et sikeresen feltelepítettem, de akárhányszor és akárhova kattintok, hogy elinduljon, nem indul. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A gépem nem a legjobb, de meglepően sikerült feltelepítenem a játékot. Kiraktam a Start menübe egy ikont, az Asztalra, és az Origin-en is van egy automatikusan. Akármelyikre kattintok, akárhányszor, 1 mp-et tölt a kurzor sarkában a jel, aztán eltűnik és mintha nem is csináltam volna semmit.

2014. szept. 7. 10:33
1 2
 1/13 peterr80 válasza:
próbáld rendszergazdaként.
2014. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott.
2014. szept. 7. 11:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Az hogy sikerült feltelepíteni még nem egyenlőre azzal hogy el is kell indulnia :D Esetleg leírnád milyen a géped, videókártya, op. rendszer?


Illetve eredeti-e a játék avagy tört?

2014. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úristen ezekhez nem értek:D

A gépem Toshiba, a videókártyáról fogalmam sincs, az operációs rendszer meg Windows 7. A játék eredeti.

2014. szept. 7. 13:34
 5/13 anonim válasza:
Nemtudom segít-e de én mindenképpen offlineba rakom az origint mielőtt betölteném (és persze megy is közben). Így eltart egy ideig míg betölt de legalább betölt.
2014. szept. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy csinálom egy másik gépről, úgy gyorsabb, de az enyémen nem működik sehogy.
2014. szept. 11. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld újratelepíteni.
2014. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem változott semmi.
2014. szept. 19. 17:13
 9/13 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám.Nekem Windows 8.1-em van és eddig tökéletesen müködött aztán jött a legújabb fríssétés és egy csomoszór ugyanazt a szöveget írta.Valami olyasmi hogy hálózati hiba.A másig gépemen is ugyanezt írta ki.
2015. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2015. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!