Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Rengaral...

League of legends Rengaral noob vagyok?

Figyelt kérdés
09.02 vettem meg rengart. nagyon tetszik nagyon jó hös. mindíg csak ellenségesen találkoztam vele és aki éppen játszot nagyon op voltak. nem értem míért vagyok vela annyira béna hogy 7x halok meg minimum 1pályán. help mire figyeljek oda?

2014. szept. 7. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jó buildet,és gyakorolj!!!ez a játék semmi másról nem szól csak gyakorlásról
2014. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy noob sose mondja magára hogy noob, tehát nem lehetsz noob, maximum kezdő. Amúgy az elején vegyél neki 1-2 AD itemet, utána buildeld tankosra és egy hallhatatlan gyilkológép leszel.


GOLD III

2014. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok lemaradt, hogyha az a bajod hogy sokszor halsz vele, akkor építsd tankosra, egy offtank rengar is op, kezdő szinten főleg.
2014. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Egy noob sose mondja magára hogy noob, tehát nem lehetsz noob, maximum kezdő." szerintem ez volt az életed legértelmesebb mondata,de remélem hogy nem zavar hogy a noob kezdőt jelent
2014. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát először is a 7 halál nem jelenti hogy noob vagy lehet hogy csak az ellenfeleid voltak jók én nekem rengar a kedvencem 32:2:3 296 ba voltam vele arra figyelj hogy az ulti-t csak 4-5 vadságpontnál ferocity-nél használd a w-t 5 vadsággal mert életet tölt vissza ha menekülsz az ulti val arra számítanak hogy visszafele mész vagy bokorba de tedd az ellenkezőjét a hátuk mögé menekülj vagy jungle-ba rendszeresen használj bokrot farmolj sokat 6 szint felett mehetsz gank-elni midre vagy botra előszőr fejleszd az e-t utána w q aztán maxold ki az e-t utána a w-t majd a végén a q-t mert annak amúgy is nagy a sebzése ugye ha lehet akkor az r-t sokat wardolj minden 5. Másodpercbe nzéd a térképet

Vigyél átvillanást-gyógyítást. Átvillanás-sújtást ha jungle-be mész. Top-on átvillanás-égetés. Ha felméred a terepet és ha ugy véled meg tudsz ölni valakit akkor csak hátrálj majd ha nem számít rá támadd meg

Ne kockáztass gyilkosságot halálér

De lehet hogy csak nem tudod az assasinokat kezelni

Remélem segíthettem :-)

2015. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!