Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4-hez egyáltalán nem...

The Sims 4-hez egyáltalán nem várható az magyarítás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy új rendszert vezetett be az EA a fordítások terén, és éppen ezért még csak később sem lesz magyarítás a Sims új részéhez. Esetleg valami "házifordítás" várható hozzá? :(
2014. szept. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A Sims játékok rengeteg szöveget tartalmaznak. A Sims Medieval fordítása is tudtommal több év után készült el, vagy még most sem.
2014. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, viszont pont benne volt abban a cikkben hogy A Sims Medieval-hoz is azért nincs mert akkor már bejött ez az új rendszerük vagy mi. Most akkor ez nem igaz?
2014. szept. 8. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a játék olyan, hogy a nyelvi fájlok kinyerhetőek, módosíthatóak és visszatölthetőek, lehetőség van arra hogy "rajongói" fordítás készüljön.


Van olyan játék aminél nem lehet hozzáférni és így fordítás sem készülhet. A Sims esetén elvileg megoldható, csak kell valaki aki majd lefordítja. A szövegmennyiség, a ráfordítható idő, a nyelvismeret kérdése hogy pár hét-hónap alatt meg tudja/tudják ezt csinálni, vagy tovább tart esetleg.

2014. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos nem lesz, mivel az EA Magyarországi székhelye megszűnt. Nekem ezt az 576ban mondták, ahol vettem a játékot.
2014. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor várok rajongóira. :) Ment a zöld kéz!:)
2014. szept. 11. 17:17
 6/6 Csori96 ***** válasza:
Készül a magyarítás: [link]
2014. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!