Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudom változtatni a nevem...

Wrxsti00 kérdése:

Meg tudom változtatni a nevem így?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy csináltunk haverommal régeben egy profilt az ő email cimére és megváltoztattam az emailcímet , de a becenév ugyanaz maradt és az ugye pénzbe kerül megváltoztatni ,, a gond csak az hogy amire meg zseretném változtani az már létezik de az is az én profilom . Szóval ha azt kitörlöm akkor lehet majd azt a becenetvet választani ??? . És olyat lehet hogy az eggyik profilból a mentéseket átrakom egy másikba ??? ,előre is köszi

2014. szept. 9. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

egyik profilból másikra mentést átrakni nem fogsz tudni, az elveszik, amikor törlöd a sajátodat.


2:

Ha neked is van saját profilod, minek akarod átírni a barátoddal közösen létrehozottat?


3: Ha törlöd, elvileg felszabadul a név, de én biztosan írnék a supportnak is erről, hogy ők is elfogadják, nehogy hatalmas pofára esés legyen a vége.

2014. szept. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!