Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » W. O. T. -ban lehet jó eredmén...

W. O. T. -ban lehet jó eredményeket elérni, prémium és arany nélkül?

Figyelt kérdés
Az a hejzet, hogy van két tankom IS-3 és T28 Prot. 2x full legénységgel. A következő tankok kifejlesztve: T30, IS-8, T32, AMX 13 75, Mostanában egyszerűen alig tudok kreditet szerezni és sok tankot elkellett adni, hogy megvehessem a mostaniakat. "Jó" játékosnak tartom magam (persze nem egy pro szimten :D)

2014. szept. 9. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Siman lehet, ocsem egy fillert nem koltott a jatekra es tobb milla ezustje van
2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ott vannak az tier5-6 farmtankok (kv1,t34,m4,t1h,m6,vk36.01,bdr,arl)ezekkel több ezer csatát kell menni hogy fenn tudd tartani a 9-10es tankokat ha nincsen időd akkor kell prémium tank és fiók.Sebezz sokat aztán jön a pénz
2014. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a farmtank mar a multe...

tesom tier 7-10 tankokkal jatszik, kulon farmolocsata nelkul, a havi kuldetesekbol tonnaszamra jon a penz

2014. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TallandThin Boy ***** válasza:

#3 Ez igaz, a küldikkel elég szépen lehet keresni.


Egyébként már nem kell pénzt költeni a játékra, havi küldikkel is lehet prémium tankokat szerezni, most type 62 és kv-220-at lehet. Én a múltkor Superpershinget szereztem. Igaz, hogy hülyére kell játszanod magad érte, de szerintem megéri :)

2014. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor az öcséd minimum kék vagy lila mert már egy zöld játékosnak is kell farmtank hogy 9-10es tankokat fen tudd tartani előbbi csatám 9es cérnával 3042dmg győztes csata csapatomban 2top sebző 30ból pedig a 4dik és így is -904 volt a bevétel
2014. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

farm tankok tényleg jó ötletek: pl m6-ot egyszerűn imádtam

nem soktam szokat játszani, csak a nyáron toltam komolyabban, most csak hétvégén lesz időm

köszönöm a válaszokat

2014. szept. 10. 21:21
 7/8 Vida Sándor ***** válasza:
Ha nincs sok időd a játékra, akkor prémium. Legalább időnként egy-egy nap. Ha ritkán játszol, nehéz előre jutni.
2014. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű:Cromwell,ez jó kós tank ha tudsz vele játszani nincs gond,de bármelyik tier6-os farmtank lehet de nekem ez a kedvencem
2015. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!