Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 15 DEMO Originről jött...

FIFA 15 DEMO Originről jött le telepítette is és indításnál be is jön aza kis ablak csak a playnél ezt a hibát ír ki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Microsoft. Net framework. Unhandled exception has occured in your application. If you click Continue. The application will ignore this error and attempt to continue. If you click Quit. The aplication will close immediately. Object reference not set to an instance of an abject.

2014. szept. 10. 15:28
 1/6 MrBoto válasza:
Az a problémád ,hogy nincs keretrendszer a gépeden.Ird br Google-ba hogy Microsoft Keretrendszer letöltés vagy valami ilyesmit.
2014. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DDDDani ***** válasza:
nem,nem azért van.gyenge a géped hozzá.
2014. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Keretrendszer megvan, én is azt tartom valószínűnek h a gép gyenge, csak hát így mégsem egyértelmű...
2014. szept. 27. 15:23
 4/6 anonim válasza:
2014. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem biztos, hogy gyenge a gép. próbáld ki amit küldtem linket. Nekem is ez volt a baj de meg csináltam ugyan azt amit a videóban és jó lett! :)
2014. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DDDDani ***** válasza:
de igen,gyenge a gép.amit a videóban csinál,az röviden teljesen lebutitja a játékot,és ad neki egy 3-4 évvel ezelőtt ififa grafikát.
2014. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!