Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akad a Minecraft. De miért?...

Elty1988 kérdése:

Akad a Minecraft. De miért? Mit tegyek hogy ne akadjon? Segítsen valaki.

Figyelt kérdés

A gép kapacitása a következő:4 gb ram (ddr3 1333 mhz), Radeon hd 6570 (ddr3 2gb), asus m5a78l le, amd fx-4100 quadcore (4x3800mhz), Win8 64bit

és ezen akad. Minél frissebb annál jobban. Mindent ki próbáltam (java plusz memória, indító bat file memóriával, profilba álltani ezt a -Xms2040M valamit mindenhol, stb) és semmi. Nem lett több memóriája a javának, nem lett gyorsabb stb. Játszható de már idegesítő a lag. Megkérek mindenkit hogy ne a f.....ágokra írjanak lelkesen hanem a bajba jutott felhasználóknak.

Köszönöm a segítséget, ötleteket



2014. szept. 11. 17:37
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg a grafikát levenni "Gyors"-ra és a látótávolságot is csökkentsd, ha így sem jó akkor nincs ötletem. :/
2014. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy minecrafthoz továbbra is gyors RAM kell, nem pedig videokártya. 1333MHz-essel kb kitörölheted, ebből minimum 6 GB kéne bele. Ajánlott lenne 4-8Gb 1866MHzesre beruházni, akkor tutira nem fog laggolni.


Egyszerűen nagyon lassú a RAMod adatátviteli sebessége. Ha most minecraft mellett fut egy böngésző, film stb már le is van terhelve az a 4 gb-nyi RAM.

2014. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ddr3-as 1333mhz ram lasú egy javás szarnak.
2014. szept. 11. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is DDR3-am van 1333MHz-en és tökéletesen fut...


Esetleg valami fut a háttérben?

Lehet, hogy régi a GPU driver és rossz az OpenGL implementáció..


Belerakhatnád a Minecraft-ba az "Optifine" mod-ot, hátha az segít.

2014. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
semmit nem javított, optifine nincs 1.8-as + összeomlik a k... szerver is
2014. szept. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!