Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: így maradha...

League of Legends: így maradhatok Platinum?

Figyelt kérdés
Tehát most elértem Platinumot, de én nem igazán élvezem a rankedet (túl nagy a nyomás, meg normalban azt játszok akit akarok, végülis csak a töltőképernyős szart akartam), így maradnék a normáloknál. Azt tudom, hogy ebben a szezonban már lehet esni pl. platból goldba, de ehhez mennyit kell veszteni? Meg azt is tudom, hogy 28 nap inaktivitás múlva kezd el magától csökkeni az ELO, pl. hogyha 27 naponta tolok egy rankedet és tegyük fel mindig vesztek, akkor még maradhatok plat szezon végéig?
2014. szept. 11. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
rosszul tudod barátom, bronze-gold amíg 28 nap elteltével rohamosan esnak a pontjaid (és a divíziód is). Platinumnál 7 nap múlva esik le a pontod, ha 0 ponton állsz 8. napra leesel gold 1be. Szóval platban és felette heti 1 ranked a minimum.
2014. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen 1. ismerősöm diamond5,2 hétig nem rankedozott,0 lp-t veszített
2014. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 hát, ez igazából már 2 hete volt és még mindig plat vagyok, a kliens meg nem írná, hogy platnál nem 28 nap lenne:


"After 28 days of inactivity in standard tiers a couple things will happen. First, you'll be hidden from the standings in your League, and you may lose League Points depending on your current tier. Every seven days thereafter, you'll lose LP again until you play a match in that queue. In apex tiers, to ensure only the top active players are being showcased the number of days before becoming inactive is 10. LP losses will be incurred each day of inactivity after."



A legfőbb kérdés az lenne, hogy mennyit kell veszítenem, hogy essek? Mivel én még sosem estem (még divisiont sem) ezért fogalmam nincs.

2014. szept. 12. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
divisionál van amikor 0 ponton felül is 2 lose kell,van amikor 3,és van amikor elsőre,tier-nél már más,akár 5-öt is lose-olhatsz,ha havonta mész 1 lose-t akkor a season zárásig 2-őt fogsz lose-olni max ami még nem leesés,de akkár nyerhetsz is azok közül
2014. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2014. szept. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!