Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Kertvárosi Krónikákban...

Sims Kertvárosi Krónikákban miért nem pörög tovább a cél?

Figyelt kérdés
Sims Kertvárosi Krónikákban, Riley történetében eljutottam addig, hogy összeházasodtak és Riley már terhes is. Viszont a következő célt sehogyan sem tudom teljesíteni. Azt kéri, hogy szervezzek egy jó bulit, amire legalább hárman eljönnek. Már kb 10bulit szerveztem, mindegyik "nem rossz" lett, de a cél nem pörög tovább. Pedig van zene, büfékirály, bárpult. Mi lehet a baj? Mit rontok el?
2008. aug. 8. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
letöltötted vagy megvetted a játékot? ha letöltötted honnan?
2008. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez ide tartozik, de azért válaszolok. Természetesen eredeti a játék.
2008. aug. 9. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló szokott előfordulni, a Kisállat történeteknél. Amikor én játszottam végig Riley történetét, nem volt ilyen, sajnos szerintem újra kell telepítened! Elöről kell kezdened, és, ha megint az elsz a baj, a Cd-vel van valami baj.
2008. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a "nem rossz" buli nem elég neki

ami utána van fokozat, azzal fog továbbpörögni a célja

nekem elsőre sikerült

2009. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogyan kell jóó bulit csinálni? én már mindent megvettem bowling biliárd asztal darts stb..
2010. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 3.ra sikerült.. am jó mókára kellett csinálni és én letöltöttem a játékot :D
2010. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is jó mókára csináltam de semmi
2011. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!