Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges Magyarországon...

Lehetséges Magyarországon pókerezésből megélni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy milliárdos szeretnék lenni, de hallottam olyat, hogyha az ember ügyes, akkor egy átlag megélhetést tud biztosítani magának pókerezéssel.


Ha ez igaz, hol érdemes játszani, és hogyan kell nekiállni? (Nyilván azontúl, hogy alaposan felkészülök, könyveket olvasok róla, és rengeteget gyakorlom.)



2014. szept. 12. 02:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki így él és irigylem is.

Nem tudom havi szinten milyen összeget mozgat meg, de szemmel láthatóan nem él rosszul.

Mondjuk ahogy látom nem is szórja két kézzel a pénzt.

Van egy fullos autója, egy több százezres pecafelszerelése aztán ha nem neten pókerezik akkor horgászik.

Évben elmegy 3-4 nagyobb versenyre Európába aztán cső.

Eddig a legnagyobb nyereménye 5 millió volt.

2014. szept. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, de szerintem talán 1000-ből 1 ilyen ember van. Vagy még kevesebb.
2014. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

meg lehet élni, de nem egyszerű. Vegyük alapból a bukás szériát, ami még a nagyokat sem kerüli el.Van, hogy a profik is 1-2 de akár 6-12 hónapon keresztül buknak, nincs nyerő szériájuk. Persze a tapasztalatszerzés terén így is fejlődnek.


Alapjáraton akik ezt kérdezgetik, hogy meg lehet-e élni xy-ból (játék terén), nem szokott nekik sikerülni. Nem akarlak elkeseríteni, de az 1 az 1000-ből enyhe túlzás, inkább 1 a 100.000-ből, amivel a magyar minimum fizetés felett tudod végezni havonta.


A másik: Mivel nem dolgozol, nincs nyugdíjad idős korodra. Azért ez is elgondolkodtató.


Persze megpróbálhatod, de szerintem majd pofára fogsz esni mint oly sokan előtted. Nem hiába hívják szerencse játéknak.

2014. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 ismerősöm is a pókerból él meg.

Egy vérprofi, ő milliót keres havonta. A másik kettő szaktársam, ők az egyetemet, albérletet, kaját fizetik a póker bevételekből, de durván tolják ők is, van 10 darab pókerkönyvük és olyan trükköket szoktak mesélni nekem hogy leesik az állam.

2014. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulással bárki elérheti a minimálbért könnyen(1-2év). A fölé már kell tehetség és rengeteg tanulás is. De aki úgy áll, hozzá, hogy meg akar élni belőle az 99,9%-ban veszít.
2014. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én ebből élek, havi fél milla körül keresek de ez asztalszám növelésével kijjebb lehet tolni olyan 7-800 ezerig.

Ha kitartó vagy sokat elemzel és van némi sütnivalód akkor minimálbért viszonylag hamar el lehet érni. Komolyabb szintet is de ahhoz segítségre van szükség, önerőből csak a legjobbak képesek ide eljutni.


Sok szerencsés leosztást kívánok.Pokerstarson kívül semmilyen termet nem ajánlok kezdőként. Az hogy cashgamezni fogsz vagy sng vagy mtt vagy mtsng vagy egyéb variáns az rajtad múlik, azt erőltesd ami jobban fekszik. Tanulj meg kezelni elemző programokat statisztika készítő programokat és tarts ki a végsőkig.


GL!

2014. szept. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarlak elkeseríteni, de az 1 az 1000-ből enyhe túlzás, inkább 1 a 100.000-ből, amivel a magyar minimum fizetés felett tudod végezni havonta."


Na olyanokra nem kell hallgatni, akinek halvány lila gőze nincs a pókerről, csak benyög egy számot :D. Elárulnád, hogy ezt honnan vetted azon kívül, hogy a hasadra ütöttél?

2014. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!