Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends-be 6300-ért...

Leauge of Legends-be 6300-ért top és mid-re kit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaycet tisza szívvel tudom ajánlani. Topra és midre is tökéletes, senki nem bannoja, rengeteg burst dmg, élvezetes champ.
2014. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az nehéz nekem és nem is tetszik
2014. szept. 12. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát vazze ennél könnyebb nem igazán van, ami jó lenne topra és midre is, bár ha külön 2 champre gondoltál, akkor topra ott van Darius, Fiora, Rengar (mind elég könnyű), midre pedig Ziggsnél könyebb 6300-as champot nem fogsz találni.


De ha leírod pl. hogy te milyen karikkal szeretsz játszani (ad/ap, ranged/meele, stb) az is sokat segít.

2014. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Yasuo.

Topra és midre is alkalmas, cserébe sokat bannolják.

2014. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát AD
2014. szept. 13. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondj te egy olyan AP-t ami 6300-ba kerül és leeht vinni midre és topra is...

Elise, Diana,Lulu.

Ha Jayce nehéz akkor Elise is.

Lulut én nem ajánlom, mert nehéz jól játszani. Farmolni könnyű vele, de nagyon óvatosnak kell lenni.

Diana bizonyos champek ellen jó,jó pár ellen viszont annyira rossz, hogy farmolni se nagyon tudsz majd.

2014. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké tudom....de lehet ZED-et veszem csak avval nem nagyon lehet elmenekülni , Yasou-nak meg van fala.
2014. szept. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!