Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Androidos játék (GTA San...

Androidos játék (GTA San Andreas) telepítése Androidra (APK+DATA) HELP!?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a GTA San Andreas-t Androidra (Sony Xperia M) de amíg nem vagyok biztos abban, hogy "tökéletesen" működik addig csak tesztelni szeretném. Letöltöttem az internetről maga az apk-t és a data-t rálöktem a mobilt a gépre és megnyitottam az SD Kártyát abba csináltam egy "Android" mappát azon belül egy "Obb" mappát amibe bele helyeztem a "com.rockstargames.gtasa" mappát meg persze az apk filét. Ezután lehúztam majd a "Total Commander"(Androidos programmal) telepítettem az apk file-t (Ezt persze automatikusan a telefonra tette) majd megnyitottam a játékot és egy "Apkmania"-s képernyő fogadott majd elkezdte volna letölteni újra a játékot. Szóval a kérdés az lenne, hogy mit rontottam el? Miért nem ismeri fel az sd kártyán lévő data-t?


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. szept. 13. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Ami még fontos lehet: A készülék nincs rootolva

A játék verziója pedig: 1.05

2014. szept. 13. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld meg másik helyről leszedni FONTOS ha másik helyről szeded le akkor töröldni kell a com.rockstargames.gtasa mappát is vagy az is lehet a baj hogy a telepitőt inditod el nem a játékot nekem Sony Xperia SP van Jelly Beam 4.1.2 verzióu androidun fut rendesen vagy hallod lehet a telepitőt initottad el!! nézd meg ne aszt indisd el amit letöltöttél hanem aszt amit feltelepitettél remélem hogy tuttam segíteni :DD
2014. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ahdgf01 válasza:
2014. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jófej:D ***** válasza:

Nem neked kell létrehozni az android mappát és az obb ot mert az már van a telefonon. És úgy tudom sd kártyára nem lehet tenni ezt a játékot.

Keresd meg az android, obb, mappát és oda rakd.

2014. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!